
全新
1盒560片/28排簇状假睫毛,超大托盘,混合D型卷度20D(10-12-14-16-18mm)和40D(10-12-14-16-18mm),高品质纤维DIY簇状假睫毛,自然浓密,轻盈舒适
SKU: sb260424145126451750925
Price and availability
NT$210
睫毛捲曲度
D
睫毛長度
10-12-14-16-18mm Mixed
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

D
10-12-14-16-18mm Mixed
| Material | PBT |
| Composition | 100% Polyvinyl Chloride |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 18.5 cm |
| 寬度 | 14.2 cm |
| 睫毛長度 | 1-1.2-1.4-1.6-1.8 cm |
| SKU | sb260424145126451750925 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.