- Video












全新
一盒7片紫色牙齿美白贴+1张比色卡,30分钟快速美白,去除紫色污渍,V34美白贴,温和呵护牙齿表面,持续使用可提升牙齿亮度和活力,弹性美白贴,易于撕除
SKU: sb260404174493752001086
Price and availability
NT$104
款式:
紫色牙齒美白貼
規格
7pcs*1pcs牙齒比色卡
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
7pcs*1pcs牙齒比色卡
| Texture | Dry |
| Style Type | Purple Teeth Whitening Strips |
| Function | Bright White |
| Type | Teeth Whitening Strips |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 6.7 cm |
| 寬度 | 11.6 cm |
| 高度 | 1.4 cm |
| SKU | sb260404174493752001086 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.