
1 Pack Solar Rechargeable Hooked Camping Light Vintage Outdoor Tent Camping Ambient Light Multi-Functional Household Tungsten Lights
SKU: sq25072375355788181
Price and availability
NT$537
款式:
Round, 1-Pack
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Features | Lightweight |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Style Type | Round, 1-pack |
| Light Source | LED Lights |
| Power | 8W |
| Color Temperature | 3800K |
| Voltage | 24V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Batteries Included | Yes |
| Certification | FCC |
| SKU | sq25072375355788181 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.