- Video








一对 AURUM BEAM 30W 八角形 4 英寸 LED 工作灯,越野辅助灯,带独特的日间行车灯,适用于卡车、轿车、SUV、拖拉机、叉车、货车
SKU: sq260304161243966539250
Price and availability
NT$485
款式:
H931B
顏色
紅色
白色
黃色
紅藍
尺寸
4 Inch
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
紅色
白色
黃色
紅藍
4 Inch
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Features | Easy Assembly |
| Power Supply | Car Charger |
| Color Temperature | 6000K |
| Style Type | H931B |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 30W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260304161243966539250 |
Brand Name: AURUM BEAM
Quality: 7952343 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.