
1 张黑色 Y2K 风格手印、阴影、眼睛和裂纹小图案临时纹身贴纸,非常适合男士、女士和潮流人士日常佩戴,也是最佳友谊纹身。
SKU: sb260414151277882976063
Price and availability
NT$30
規格
K-183
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

K-183
| Material | Paper |
| Pattern Type | Halloween |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Other Material | No Other Material |
| Festivals | Christmas |
| Color | Black |
| Body Part | Hand Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 10.5 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb260414151277882976063 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.