Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 看起來不錯希望使用上很讚
顏色: 彩色

黑色
| Material | Silicone |
| Body Part | Body |
| Color | Multicolor |
| Type | Lotion Applicators |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 40 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb25021146296256022 |
Author: 8***3
Date:
Review: 看起來不錯希望使用上很讚
顏色: 彩色
Author: n***a
Date:
Review: nice product i like it
顏色: 彩色
Author: n***i
Date:
Review: شكلها ممتازه تطول و تقصر عجبتني -I really like it it’s good quality
顏色: 彩色
Author: f***6
Date:
Review: Good quality for the price. The item matches the description and works as expected. I'm satisfied with this purchase.
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.