
全新
1 件 Y2K 风格硅胶雕刻美甲模具,星形、心形 3D 雕刻浮雕美甲模具,可重复使用 DIY 美甲模具工具、印花板、美甲模板、美甲工具
SKU: sb260505153778005825281
Price and availability
NT$42
顏色:無色
大圖
規格
S646
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

S646
| Material | Silicone |
| Color | Clear |
| Type | Nail Art Accessories |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 6.9 cm |
| 長度 | 0.8 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260505153778005825281 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.