Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西很好!幫我點讚的會變漂亮變有錢!
顏色: 棕色
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 245 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2309306733302330 |
Author: h***1
Date:
Review: 東西很好!幫我點讚的會變漂亮變有錢!
顏色: 棕色
Author: 藍***綠
Date:
Review: 易穿戴: 看到這個代表商品不錯!!!
顏色: 棕色
Author: h***9
Date:
Review: 出貨速度快,價格優惠,商品品質好,值得信賴的賣家💪💪💪💪 服務態度好 解說詳細 謝謝
顏色: 亞麻棕
Author: y***e
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.