Author: m***a
Date:
Review: تجنن
顏色: 黑棕色


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 62 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2404124288376512 |
Author: m***a
Date:
Review: تجنن
顏色: 黑棕色
Author: n***8
Date:
Review: تجنن روعة تهبل باللبس مره حلوه اللّهم رحمتكَ أرجو فلا تكلني إلى نفسي طرفة عين، وأصلح لي شأني كلّه، لا إله إلّا أنت .. اللّهم طهرني من الذنوب والخطايا اللّهم نقني مِنها كما ينقى الثوب الأبيض من الدنس اللّهم طهرني بالثلج والبرد والماء البارد.
顏色: 黑棕色
Author: s***e
Date:
Review: ค่าของเงิน: ยมาก แต่เส้นผมหลุดง่ายในบางสี ผมไม่หนา ค่อนข้างบางสีทองสีชมพู ง่ายต่อการสวมใส่: มาก แต่เส้นผมหลุดง่ายในบางสี ผมไม่หนา ค่อนข้างบางสีทองสีชมพู สวมใส่สบาย: วยมาก แต่เส้นผมหลุดง่ายในบางสี ผมไม่หนา ค่อนข้างบางสีทองสีชมพู ความทันสมัยทรงผม: ยมาก แต่เส้นผมหลุดง่ายในบางสี ผมไม่หนา ค่อนข้างบางสีทองสีชมพู
顏色: 黑棕色
Author: s***3
Date:
Review: 😍
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.