Author: 木***棧
Date:
Review: 特別好看!!很柔順 也不用怎麼打理!!!!
顏色: 棕色


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb251230153503375121621 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6547499 people said the quality is very good!
Author: 木***棧
Date:
Review: 特別好看!!很柔順 也不用怎麼打理!!!!
顏色: 棕色
Author: p***a
Date:
Review: This wig is so cute! It is so long and pretty and the hair feels very soft ^-^
顏色: 棕色
Author: l***1
Date:
Review: Soft, natural-looking wig with comfortable cap, secure fit, minimal shedding, and beautiful texture—easy to style and maintain daily for beginners.
顏色: 棕色
Author: n***k
Date:
Review: I like the color and looks very good
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.