

一片式合成耐热直发,带刘海,公主剪发,酒红色或灰色,26 英寸,全机织,日常自然逼真假发
SKU: sb25050779923376990
Price and availability
NT$300
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25050779923376990 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.