Author: m***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 這個很實用 材質也還可以 顏色好看
顏色: 酒紅色

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 155 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2402273239779139 |
Author: m***k
Date:
Review: CP值高: 這個很實用 材質也還可以 顏色好看
顏色: 酒紅色
Author: r***8
Date:
Review: this one is great maybe not mumyfavoy favorite but definitely still amazing
顏色: 亞麻金
Author: a***8
Date:
Review: super cute for parties (it's a Mexican party no there is no alcohol it was just the theme of the party ) love the wig
顏色: 亞麻金
Author: v***j
Date:
Review: Value for money: ❤️😍🥰 estoy encantada con esta peluca 😍😍😍 100000/10 ⭐️
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.