
全新
1套LED无日晒美黑灯,USB供电,古铜色紫外线灯,波长395nm,适用于家庭无日晒、运动、瑜伽等场合。
SKU: sb260411170561865767693
Price and availability
NT$223
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Iron |
| Occasion | Vacation |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 26 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260411170561865767693 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.