
一套粉钻心形星星脸贴!自粘式设计,易于粘贴,打造甜美、欧美风妆容。适用于派对、音乐节、拍照等场合,闪亮精致的水钻装饰,适合新手打造个性化妆容,Y2K风格,闪粉点缀,嘉年华,面部宝石,装饰贴纸,演唱会妆容,面部宝石。
SKU: sb260421170863215143273
Price and availability
NT$45
顏色:彩色
大圖
尺寸
1 張粉鑽愛心星星
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張粉鑽愛心星星
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 淨重 | 10 g |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 長度 | 14 cm |
| SKU | sb260421170863215143273 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.