- Video











全新
1张5D黑色粉色爱心蝴蝶结美甲贴纸,甜美蝴蝶结十字设计,自粘美甲贴花,爱心DIY美甲贴纸
SKU: sb260520133321430785312
Price and availability
NT$34
規格
Style1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
Style1
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Full Nail Stickers |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260520133321430785312 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.