Author: L***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這頂假髮的cp值真的很高 髮量很多 很像是真髮 但實物比照片來得還要再卷一點 我只有修剪長度 其他沒有動 個人建議 如果原生髮是黑色可以抽一點出來遮擋髮際線這樣會比較自然
顏色: 黑棕色


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2405204200976331 |
Author: L***w
Date:
Review: 這頂假髮的cp值真的很高 髮量很多 很像是真髮 但實物比照片來得還要再卷一點 我只有修剪長度 其他沒有動 個人建議 如果原生髮是黑色可以抽一點出來遮擋髮際線這樣會比較自然
顏色: 黑棕色
Author: J***n
Date:
Review: 你說你參考
顏色: 棕色
Author: a***8
Date:
Review: 非常適合自己的作品都可以想像得到很多東西
顏色: 棕色
Author: e***e
Date:
Review: 如果戴帽子遮起來頭頂就很完美
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.