Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gandaaaa nmnnnnn
顏色: 淺藍色


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Baby Blue |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 245 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2411210269980946 |
Author: l***6
Date:
Review: gandaaaa nmnnnnn
顏色: 淺藍色
Author: t***a
Date:
Review: Comfortable to wear: suuuuuper cuteeeee
顏色: 淺藍色
Author: t***v
Date:
Review: Very nice and natural looking
顏色: 淺藍色
Author: c***3
Date:
Review: looks fairly realistic, hairline is better than most wigs on this app
顏色: 淺藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.