
10*5 仿辫子假发、蝴蝶辫子双蕾丝假发、女神辫子假发、超长 1BT30 渐变棕色编织蕾丝前假发,带婴儿头发、盒装无结蕾丝前假发、自由部分风格自然预拔完美发际线高清蕾丝假发、优质合成耐热高温纤维发 150% 高密度时尚多功能假发,女士日常角色扮演假发和 1 件假发帽
SKU: sb2311109152872030
Price and availability
NT$1,610
假髮長度
32 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

32 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 10*5 |
| 淨重 | 540 g |
| 長度 | 81 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2311109152872030 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.