

10英寸8/22#深灰金色至浅灰金色100%真人发假发,适合白人女性,4x12厘米侧分单丝蕾丝直发/波浪卷发无胶假发,150%密度,柔软健康真人发丝,自然外观,适合日常佩戴和派对装扮
SKU: sb260213154957932330499
Price and availability
NT$2,321
顏色:S8/22
大圖
假髮密度&蕾絲面積
150Density 2*4
假髮長度
10 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


150Density 2*4
10 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S8/22 |
| Type | Mono Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 115 g |
| 頭圍 | 73 cm |
| 長度 | 33 cm |
| SKU | sb260213154957932330499 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3781071 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.