
10英寸挑染棕色短假发,带刘海;亚麻棕色短直发假发,适合女性;挑染米色优雅波波头假发,带刘海;自然逼真的合成假发;适合女性日常佩戴;女孩假发礼物;音乐节庆典及街头服饰特殊场合;派对假发配饰,轻松打造可爱造型。
SKU: sb260421142737697854845
Price and availability
NT$265
顏色:挑染灰色
大圖
假髮長度
10 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gray Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260421142737697854845 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.