
全新
10对猫眼效果假睫毛,蓬松飞扬的造型,柔软黑色睫毛梗,自然浓密仿貂毛整条假睫毛
SKU: sb260513022505877521921
Price and availability
NT$67
款式
眼尾拉長款
規格
黑線梗
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

眼尾拉長款
黑線梗
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Synthetic Fiber |
| Lash Band Type | Black Band |
| Color | Black |
| Number of Lashes | 10 Pairs |
| Special Selling Point | None |
| Type | Full Strip Lashes |
| 直徑 | 1 cm |
| 套組大小 | 10 cm |
| 睫毛長度 | 0.8 cm |
| SKU | sb260513022505877521921 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.