
100%进口合成假发,13*6蕾丝前假发,26英寸银色合成假发,女士耐热自然发质假发,彩色合成假发,耐热假发,女士节日及日常时尚合成假发,编织假发,适合万圣节和圣诞节
SKU: sb260309164666269714720
Price and availability
NT$777
蕾絲面積
13*6
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

13*6
26 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Silver |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*6 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260309164666269714720 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.