
1000片指甲清洁湿巾 - 双用途,加厚无绒,方便美甲和足疗
SKU: sb260331091792786520292
Price and availability
NT$94
規格
1000個
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1000個
| Material | Viscose |
| Composition | 100% Viscose |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Remover Pad |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 3.8 cm |
| 直徑 | 3 cm |
| SKU | sb260331091792786520292 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.