
100毫升/3.38液体盎司丰盈防脱发精华液,滋养毛躁秀发,防止脱发,保湿柔顺,轻盈护发精华液
SKU: sb260414103833327327584
Price and availability
NT$95
款式:
蓬鬆防脫
淨含量
100ml
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

100ml
| Texture | Liquid |
| Style Type | Fluffy and Prevents Hair Loss |
| Type | Prevent Hair Fall Products |
| Hair Concern | Damaged |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| 高度 | 1 cm |
| 淨容量 | 100 ml |
| SKU | sb260414103833327327584 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.