
全新
100张20款可爱小猫脸贴纸,适用于各种场合:日常、家庭聚会、化装舞会、节日等。
SKU: sb260416104065022420025
Price and availability
NT$44
規格
100pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

100pcs
| Material | ABS |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Makeup Stencils |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| SKU | sb260416104065022420025 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.