
100入組中號自然色尖形假指甲,10種尺寸丙烯酸半覆蓋c型指甲,適用於美甲沙龍和家居diy
SKU: sb2310201921613384
Price and availability
NT$52
甲型
其他形狀
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

其他形狀
| Material | ABS |
| Color | Beige |
| Length | Long |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 3.14 cm |
| 寬度 | 0.08 cm |
| SKU | sb2310201921613384 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.