Author: f***n
Date:
Review: happy with the hair topper....
顏色: S4/6/12


3.5*4-S
10 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S4T/4/27A |
| Type | Mini Cover Topper |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 25 g |
| 長度 | 25.4 cm |
| SKU | sb2304253123170272 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9018074 people said the quality is very good!
Author: f***n
Date:
Review: happy with the hair topper....
顏色: S4/6/12
Author: p***n
Date:
Review: wow Real the quality is good love it
顏色: S3
Author: b***3
Date:
Review: Value for money: 100% worth it if you want to look you ger Hair Softness: feels like human hair
顏色: S4/12/24
Author: a***0
Date:
Review: Love this hair. I bought a lot fake one before and wasn’t good enough. This is real hair soft touch and feels you have your own hair. And every night and breathable is you hair is like me. Very soft and thin. This one is so good and you won’t regret it. Just get it. My the color S2 is marching my hair too just when I take photos the night made it a little bit different. I am very happy with it. The good thing is can be bangs too 🤩
顏色: S2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.