
全新
10毫升睫毛胶,二合一睫毛粘合剂/密封剂,防水
SKU: sb260419234254390191600
Price and availability
NT$44
容量
10ml
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

10ml
彩色
| Material | ABS |
| Features | Waterproof |
| Type | Eyelash Glue |
| Container Type | Tube |
| Item Form | Liquid |
| 淨容量 | 10 ml |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 高度 | 1 cm |
| 直徑 | 1 cm |
| SKU | sb260419234254390191600 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.