
10pcs 28ml Emergency Hydrating Face Mask, 8D Hyaluronic Acid, Deep & Fast Hydration, Suitable For Sensitive Skin, Minimalist Formula, Long-Lasting Moisturizing
SKU: sb25070803882022580
Price and availability
NT$397
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Texture | Liquid |
| Color | 10 PCs |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Sensitive |
| Benefits | Non-Acnegenic |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 3.4 cm |
| 寬度 | 13.2 cm |
| 長度 | 18 cm |
| SKU | sb25070803882022580 |
Brand Name: RNW
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/RNW-sc-014485232.html
Quality: 8243820 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.