
10片/包甜美朋克風格長款假指甲,可愛的黑白鬼,四角星和心形鑽石裝飾,適合派對,舞會,日常佩戴
SKU: sb2311127992981659
Price and availability
NT$166
甲型
棺材形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

棺材形
| Material | ABS |
| Color | Black and White |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Fall |
| Style | Y2K |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Handmade Nails |
| Festivals | Halloween |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| SKU | sb2311127992981659 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.