Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Superb!
顏色: 棕色

12 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 30.72 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260319174708359535255 |
Author: a***2
Date:
Review: Superb!
顏色: 棕色
Author: L***i
Date:
Review: Waste of money. The cap wouldn’t fit anybody there’s no elastic to it and it looks like a wig Very fake
顏色: 灰色
Author: F***a
Date:
Review: Hermosa y de excelente calidad
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.