
12英寸棕色中分波波头合成短直假发,适合派对、角色扮演、日常佩戴,也适合参加派对、音乐节,是理想的母亲节礼物,完美展现派对时尚。
SKU: sb260414170791230998750
Price and availability
NT$236
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 167 g |
| 長度 | 30.5 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260414170791230998750 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.