
12英寸高密度非裔蓬松卷发假发 - 短款波波头带刘海,玫瑰网帽,自然黑色,适合日常佩戴,可保护头发,蓬松卷发,安全帽,是忙碌的职场人士的理想之选,可快速变换发型,是万圣节和旅行的必备单品,Y2K风格,打造时尚假日造型,女士适用
SKU: sb251230165237054927990
Price and availability
NT$270
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 102 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251230165237054927990 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.