
全新

这款12英寸长的合成短款波波头假发,拥有自然波浪的棕色秀发,并带有刘海设计。它采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,也是馈赠亲友的理想之选。
SKU: sb260316170025331582842
Price and availability
NT$223
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 32 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316170025331582842 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.