
12 Inch Short Mullet Head Wigs With Bangs Synthetic Straight Women Black Short Hair Wig For Daily Party Cosplay Wigs
SKU: sb25050355456252877
Price and availability
NT$368
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 114 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25050355456252877 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.