- Video











12英寸金色短直发合成假发,13*4蕾丝前额高密度纤维,适合日常佩戴、角色扮演、派对、婚礼、音乐节、圣诞礼物等场合。
SKU: sb260226135837711607602
Price and availability
NT$712
顏色:金色
大圖
蕾絲面積
13*4
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
13*4
12 Inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260226135837711607602 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.