Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو كثيرر ، بس المساحة صغيره ما تنفع للستيكر الكبيرة
顏色: 粉色
尺寸: 均碼

| Material | Plastic |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 20 cm |
| 長度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb2212234822203525 |
Author: r***0
Date:
Review: حلو كثيرر ، بس المساحة صغيره ما تنفع للستيكر الكبيرة
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: Nice and big, slots are a good size too
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: k***a
Date:
Review: cute and easy to use nice colour
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***t
Date:
Review: a bit flimsy but will do
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.