
12V 24V 单排 LED 越野灯条 12 英寸 20 英寸,适用于汽车、沙滩车、卡车、船舶的频闪灯条和雾灯
SKU: sq260413222610528726828
Price and availability
起價
NT$486
款式:
A
顏色
白色
尺寸
20英寸
12iinch
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
20英寸
12iinch
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 65W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000~8000LM |
| SKU | sq260413222610528726828 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.