
12V 55W 6000K HID 高亮度快速启动氙气灯 H4-3 H7 H1 2个
SKU: sq260417151528660028293
Price and availability
起價
NT$486
款式:
55W HID
顏色
彩色
插頭類型
H1
H11
H7
9005
9012
D2H
H4-3
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
彩色
H1
H11
H7
9005
9012
D2H
H4-3
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | 55W HID |
| Light Source | Xenon Lights |
| Type | Bulbs(Xenon) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260417151528660028293 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.