
全新
12格/盒 春夏混色树脂合金丝带蝴蝶结美甲饰品套装,含粉色/白色珍珠爱心蝴蝶结美甲配件,可爱少女美甲配件,含笔+镊子
SKU: sb260428161708636115911
Price and availability
NT$52
規格
#1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

#1
| Material | ABS |
| Season | Fall |
| Style | Y2K |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D Decoration |
| 淨重 | 45 g |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260428161708636115911 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.