- Video











13*4*1英寸T型蕾丝前假发,带婴儿发,26英寸长波浪卷合成蕾丝前假发,渐变金黑蕾丝前假发,女士角色扮演假发
SKU: sb260326151603788596768
Price and availability
NT$544
顏色:間色
大圖
假髮長度
26 inch
蕾絲面積
13*4*1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
26 inch
13*4*1
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| 淨重 | 245 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260326151603788596768 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.