
全新
13*4*1T型分缝合成蕾丝前假发浅棕色大波浪假发28英寸长卷发假发
SKU: sb260428112063655948975
Price and availability
NT$332
假髮長度
28 inch
蕾絲面積
13*4*1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
13*4*1
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb260428112063655948975 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.