- Video











13*4 蜜金色长直全蕾丝前假发,34英寸长直发合成纤维假发,带婴儿发,日本进口,适合日常、派对、角色扮演等场合,情人节礼物
SKU: sb260420143779208854891
Price and availability
NT$777
顏色:彩色
大圖
假髮長度
34 inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
34 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 338 g |
| 長度 | 85 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260420143779208854891 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.