
全新
13*4蕾丝前假发,深棕色带浅棕色挑染,多层优雅迷人假发,适合日常佩戴、派对、节日和角色扮演,女士假发
SKU: sb260424171425731026080
Price and availability
NT$1,985
假髮長度
24 inch
假髮密度&蕾絲面積
130Density 13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

24 inch
130Density 13*4
| Material | Human Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Content | 40% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Curl | Yaki Straight |
| Hair Color | Brown |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Long Wigs |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 頭圍 | 5 cm |
| 淨重 | 261 g |
| SKU | sb260424171425731026080 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.