
13x3x1 渐变金色长波浪中分合成蕾丝前假发,适合女性日常派对佩戴,预先拔毛打造自然发际线,耐热,外观自然,新手友好
SKU: sb260320142206874311804
Price and availability
NT$384
蕾絲面積
G626C-13*3*1-漸變金色
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

G626C-13*3*1-漸變金色
26 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 13*3*1 |
| 淨重 | 360 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260320142206874311804 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.