
13x4蕾丝前长水波纹假发,渐变棕色至铂金色挑染合成假发,自然逼真,耐热,适合日常、派对、度假,28英寸
SKU: sb260415120037591896933
Price and availability
NT$819
顏色:挑染金色
大圖
假髮長度
28 inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260415120037591896933 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.