- Video











13x4蕾丝前假发,带婴儿发,直发波波头,简约优雅,12英寸日本纤维弹性网帽,适合万圣节、圣诞节、聚会、日常佩戴,深灰色渐变
SKU: sb260417172356449412120
Price and availability
NT$672
顏色:漸變灰色
大圖
假髮長度
12 Inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
12 Inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 195 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260417172356449412120 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.