Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks like in the picture, good quality I recommend
顏色: Black-brown
14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 166 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25040993951183288 |
Author: d***i
Date:
Review: Looks like in the picture, good quality I recommend
顏色: Black-brown
Author: T***a
Date:
Review: كيوت وناعمه وحلوه وشوي فيها لمعه مقارنه بالسعر الجوده زينه Comfortable to wear: سهله Easy to wear: سهله
顏色: Black-brown
Author: b***7
Date:
Review: Value for money: Super nice i love it sooo much
顏色: 黑色
Author: 9***1
Date:
Review: Hairstyle stylishness: very nice and silky
顏色: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.