

这款14英寸长的合成假发,拥有自然卷曲的秀发,并染成了迷人的金色。它采用刘海设计,由耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,也适合派对、角色扮演和聚会等场合,能够打造自然逼真的效果,是送给女性的理想礼物。
SKU: sb260320162746974612690
Price and availability
NT$322
假髮長度
14 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 185 g |
| 長度 | 37 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260320162746974612690 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.