Author: 9***2
Date:
Review: so 😍 🤩 👌 ❣️ beautiful
顏色: 彩色

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 185 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2312268666685557 |
Author: 9***2
Date:
Review: so 😍 🤩 👌 ❣️ beautiful
顏色: 彩色
Author: Z***l
Date:
Review: I ordered few different wigs before this and ended up returning them but this really suits me so i’m keeping it. And so easy to use. Initially, i want to wear it for my wedding anniversary so i don’t need to color my hair but end up not using it ‘cause it’s warm on my head. Nice to wear it in winter time though 😊
顏色: 咖啡棕
Author: T***e
Date:
Review: just what I expected
顏色: 咖啡棕
Author: e***o
Date:
Review: chic et très original
顏色: 咖啡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.